Jak przygotować się do sesji ?

Kochani zbliżają się mini sesje świąteczne, dlatego chce Wam przybliżyć, jak będą wyglądały scenki, abyście się do nich przygotowali z ubiorem, bo ma to ogromne znaczenie, aby zdjęcie wyszło jak najlepiej i aby nic się nie gryzło. Niestety ze względu na to, że wciąż wykonuję standardowe sesje, nie jestem w stanie wcześniej Wam pokazać całej świątecznej scenerii, ale będzie różnorodnie więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;).

Scenka nr 1 to typowa scenka rodzinna na łóżku w kolorze białym, kremowym i złotym, czyli sprawdzą się tutaj stroje jasne, kremowe ewentualnie kolor musztardowy. Koniecznie bez wzorów i rażących napisów, fajnie jak rodzinka jest ubrana spójnie kolorystycznie, nie chodzi o identyczny odcień ubrań, ale zbliżony lub z tej samej bazy kolorystycznej, fajnie wyglądają ciepłe swetry, ażurowe, jednokolorowe, najlepiej kremowe.

2 scenka to choinka i dużo śniegu z drzwiami w tle, czyli tzw. scenka na zewnątrz z sankami i śnieżnymi kulkami, więc tutaj warto zadbać o to, aby dziecko miało coś cieplejszego, oczywiście nie chodzi o kurtę, ale koniecznie buty, nie sandałki, tylko taka cieplejsze zimowe, najlepiej kremowe, fajnie jak by były z futerkiem, może być czapka np. z pomponem też w neutralnych kolorach ewentualnie czerwona albo beret z szalem lub nauszniki. W studio, będę miała dostępne jedne nauszniki „bałwanki” chodzi o to, aby stworzyć iluzje bycia na zewnątrz, więc dziecko musi mieć cieplejszy sweterek i ewentualnie pasujący szalik, aby wyglądało to realistycznie, jeśli ma zimowy płaszczyk to też będzie to fajny element, dzięki temu będzie wyglądało, że jest mu ciepło, a nie że na zewnątrz stoi w samej sukience lub na krótki rękaw ;).

3 scenka to wnętrze domu w brązowym odcieniu, będzie fotel, kominek, gwiazdki, będzie miejsce dla całej rodzinki, więc tutaj polecam sweterek, brązowy, ciemnozielony, bordowy.

To oczywiście tylko wskazówki, które możecie wykorzystać bądź nie, wiem, że jest mało czasu, ale jeśli będzie dobra współpraca to ubranie lub rozebranie sweterka to kilka sekund więc na pewno się wyrobimy :).

Proszę tylko punktualność, bo są to sesje zazwyczaj jedna po drugiej więc nie chciałabym, aby ktoś czekał, bo ktoś inny się spóźnił ;), i koniecznie proszę o dobry humor, bo bez tego ani rusz, sesja to ma być zabawa, a nie stresujący czas więc w myśl zasady „więcej luzu, mniej stresu” zapraszam Was do swojego zimowego studia ;).