01. Sesje Ciążowe


Sesja ciążowa to idealny czas, aby sfotografować się tuż przed przyjściem na świat maluszka mając go jeszcze pod sercem, mimo że czasami nie czujemy się zbyt atrakcyjnie, będąc w ciąży, to ja postaram się, aby wydobyć z was to, co najlepsze. W studio możecie skorzystać z dużego zasobu sukienek, które idealnie podkreślą wasze kształty i wydobędą z was to, co najpiękniejsze.

02. Sesje Noworodkowe


Kiedy dzidziuś jest jeszcze w brzuchu to idealny moment, aby pomyśleć o sesji noworodkowej. Pierwsze dni życia maluszka mijają bardzo szybko, warto zatrzymać je w kadrach na dłużej. W moim bezpiecznym studio znajdziecie szeroki wybór dodatków i akcesoriów dla maluszków wszystko po to, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z tego wyjątkowego okresu z życia noworodka.

03. Sesje Rodzinne


Sesje rodzinne to przede wszystkim dobra zabawa. Taka sesja może odbyć się u mnie w studio lub w plenerze. Jest mnóstwo ważnych momentów, dla których warto ją wykonać. Pamiętajmy, aby podejść do tego na luzie, z poczuciem humoru, wtedy można wydobyć na zdjęciach to co najpiękniejsze, czyli prawdziwą radość z tego że jesteście razem.

04. Sesje Kobiece


Każda kobieta zasługuje na chwile tylko dla siebie. W moim studio stworze dla Ciebie wyjątkowe warunki, abyś poczuła się jak najbardziej komfortowo. Profesjonalny makijaż, pomoc w doborze stylizacji na to wszystko możecie liczyć, dlatego ważna dla mnie jest wcześniejsza rozmowa lub spotkanie. Jeśli marzysz o sesji w zupełnie innym środowisku i otoczeniu np. w stylu glamour w wyjątkowym hotelu, śmiało pisz do mnie.