sesje

01. Sesje Ciążowe


Sesja ciążowa to idealny czas, aby sfotografować się tuż przed przyjściem na świat maluszka mając go jeszcze pod sercem, mimo że czasami nie czujemy się zbyt atrakcyjnie, będąc w ciąży, to ja postaram się, aby wydobyć z was to, co najlepsze. W studio możecie skorzystać z dużego zasobu sukienek, które idealnie podkreślą wasze kształty i wydobędą z was to, co najpiękniejsze.

sesje

02. Sesje Noworodkowe


Kiedy dzidziuś jest jeszcze w brzuchu to idealny moment, aby pomyśleć o sesji noworodkowej. Pierwsze dni życia maluszka mijają bardzo szybko, warto zatrzymać je w kadrach na dłużej. W moim bezpiecznym studio znajdziecie szeroki wybór dodatków i akcesoriów dla maluszków wszystko po to, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z tego wyjątkowego okresu z życia noworodka.

sesje

03. Sesje Rodzinne


Sesje rodzinne to przede wszystkim dobra zabawa. Taka sesja może odbyć się u mnie w studio lub w plenerze. Jest mnóstwo ważnych momentów, dla których warto ją wykonać. Pamiętajmy, aby podejść do tego na luzie, z poczuciem humoru, wtedy można wydobyć na zdjęciach to co najpiękniejsze, czyli prawdziwą radość z tego że jesteście razem.

sesje

04. Sesje Kobiece


Każda kobieta zasługuje na chwile tylko dla siebie. W moim studio stworze dla Ciebie wyjątkowe warunki, abyś poczuła się jak najbardziej komfortowo. Profesjonalny makijaż, pomoc w doborze stylizacji na to wszystko możecie liczyć, dlatego ważna dla mnie jest wcześniejsza rozmowa lub spotkanie. Jeśli marzysz o sesji w zupełnie innym środowisku i otoczeniu np. w stylu glamour w wyjątkowym hotelu, śmiało pisz do mnie.