Na sesję ciążową zapraszam mamy około 30 tygodnia ciąży lub wtedy gdy brzuszek pięknie się już zaokrąglił. Pamiętajmy jednak, że sesję ciążową należy rezerwować z wyprzedzeniem.

Przygotowania do sesji warto rozpocząć od wyjątkowego makijażu i fryzury. Można przygotować się w domu bądź skorzystać z usług wizażystki, którą polecam i wiem, że makijaż wykonany przez nią spełni moje i klientki oczekiwania. Włosy polecam zawsze rozpuszczone, najlepiej pofalowane.

Przyszły tata powinien mieć ze sobą jeansy i dwa rodzaje T-shirtów – czarny i biały. Wybieramy koszulki bez nadruków jak najprostsze, najlepiej gładkie bez lamówek i jakichkolwiek wzorów.

W mojej studyjnej szafie znajduje się szereg sukni do waszej dyspozycji, z których każda mama, niezależnie od figury, na pewno wybierze coś dla siebie. Sukienki mają różne kolory i fasony, od tych bardziej zakrywających brzuszek, przez kobiece specjalne body ciążowe, oraz zwiewne materiały, które pięknie się prezentują na fotografiach, tworząc romantyczne fale. Warto wziąć dwa rodzaje bielizy, białą do jasnych kreacji i czarną, do ciemniejszych rzeczy, albo cielistą, która sprawdzi się do każdej stylizacji, a  biustonosz najlepiej z odpinanymi ramiączkami.

Oferta ciążowa

 

PAKIET I - 400 zł (40 min) studio lub plener

- 7 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 7 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 2 stylizacji

 

PAKIET II - 500 zł (1,5 h) studio i plener

- 11 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 11 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 4 stylizacji

 

PAKIET III - 900 zł (2 h) studio i plener

- 21 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 21 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 6 stylizacji

 

*stroje dostępne w studio w cenie pakietu

*makijaż na zamówienie, dodatkowa opłata u makijażystki

*możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 45 zł szt. (wydruk 15x23 oraz plik cyfrowy)

 

Jeśli jesteście zdecydowani na sesje brzuszkową i noworodkową, zachęcam do wykupienia specjalnego, łączonego pakietu „brzuszek plus maluszek”, który w swojej ofercie posiada więcej zdjęć i duże zdjęcie w formacie 20x30 w formie spersonalizowanej metryczki maluszka.

 

Oferta

brzuszek + maluszek PAKIET I

 

950 zł (2 spotkania, płatne w 2 ratach)

- 23 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

(np. 10 z sesji brzuszkowej i 13 z sesji noworodkowej)

- 23 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

-spersonalizowana metryczka w formie wydruku 20x30

- do 5 stylizacji

 

*stroje dla noworodków i kobiet w ciąży dostępne w studio w cenie pakietu

*podczas sesji zawsze wykonuje zdjęcia rodzinne

*możliwość dokupienia makijażu dla mamy, płatne u kosmetyczki

*dodatkowe zdjęcie poza pakietem 45 zł szt. (wydruk 15x23 i plik cyfrowy)

 Do każdej sesji istnieje możliwość wykupienia vouchera i podarowania go komuś bliskiemu w formie prezentu. Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Zapraszam do naszego studia,  które znajduje się  w Koninie, blisko lasu i zielonych plenerów, gdzie często wykonuję sesje. Jeśli spodobały się wam nasze zdjęcia, to zapraszamy do dalszego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych terminach na sesje w tym roku. Będzie mi niezwykle miło, jeśli będziecie mi mówić po imieniu – Ewelina.

Kontakt