Witajcie na naszej stronie, bardzo nam miło Was tutaj gościć. Nazywamy się Ewelina i Arek Pyrzyńscy i razem tworzymy tę stronę.

Oboje fotografujemy, ale ja, jako że jestem kobietą, bardzo naturalnie odnalazłam się w sesjach typowo kobiecych i dziecięcych. Z moim mężem możecie nas spotkać głównie podczas sesji w plenerze oraz przy okazji wykonywania reportaży okolicznościowych.

Razem zajmujemy się też fotografią ślubną, która posiada swoja oddzielną stronę internetową, jeśli macie ochotę, zapraszamy na www.arekpyrzynski.pl. Jako że ja głównie stoję za aparatem w studio i fotografuje was podczas typowych sesji kobiecych, noworodkowych i dziecięcych, Arek określił nawet stronę Pyrzyński Family jako moje 3 dziecko.

Pokochałam fotografię noworodkową, mimo że należy ona do najtrudniejszej z możliwych. Wymaga ona szerokiej wiedzy zarówno technicznej, jak i specjalistycznej związanej z bezpiecznym pozycjonowaniem noworodka. Po każdej sesji czuję się naprawdę zmęczona, ale też i w pełni usatysfakcjonowana, że udało mi się wykonać coś pięknego, bo zatrzymanie w kadrach pierwszych dni życia maluszka to niesamowite uczucie i siła jaką daje nam fotografia.

Przychodząc do mnie na sesje, bardzo ważne jest dla mnie, abyście czuli się dobrze, to w sumie najważniejsze, aby zdjęcia wyszły naturalne, podkreślające to, co w was jest najpiękniejsze i do tego za każdym razem zmierzam. Lubię włączyć muzykę, która zawsze rozładowuje napięcie i stres, a przede wszystkim lubię rozmawiać, aby was lepiej poznać, bo to kluczowa sprawa, aby końcowy efekt mojej pracy był dla was jak najlepszy.

Prywatnie sama jestem matką dwóch wspaniałych córek, które były powodem, dla którego sięgałam po aparat i zaczynałam kreować pierwsze domowe studio. Lubię z nimi przebywać i spędzać czas na wygłupach i zabawie. Razem z mężem zawsze staramy się wypełnić im czas jak najlepiej dlatego, często zabieramy ich na wspólne wycieczki, pokazując im jaki świat jest piękny.

Ciągle rozwijam się fotograficznie, uczestniczę w różnych szkoleniach i warsztatach i mogę powiedzieć, że wciąż mi mało. Cieszę się, że mam możliwość wykonywać ten zawód, bo sprawia mi on na prawdę dużo satysfakcji.

Zapraszam was do mojego świata.