Przed przystąpieniem do sesji kobiecej ważne jest, abyście się zrelaksowały. Przede wszystkim wyśpijcie się! Owszem makijażem można wszystko zakryć, jednak nic nie zakryje Waszych zmęczonych oczu. Zadbajcie też o manicure i pedicure.

Najlepsze są uniwersalne kolory: szary, beżowy, naturalny, czy klasyczna czerwień.
Należy pamiętać, że na fotografiach kolory i kontury wyglądają na delikatniejsze niż w rzeczywistości. Dlatego warto podkreślić oko i usta mocniej niż normalnie, bo efekt na zdjęciu na pewno będzie łagodniejszy.

Włosy naturalne, rozpuszczone, mogą być delikatnie podkręcone, pofalowane, lekko upięte również będą wyglądać pięknie.

Ubranie:
To chyba najważniejszy punkt!

W czasie godziny jesteśmy w stanie przebrać się 2-3 razy. Na spokojnie! Są oczywiście wśród Was i te, które mogą i chcą więcej – nie mam nic przeciwko, jeśli tylko wspólnie się sprężymy.

Co się sprawdza na zdjęciach?
Najważniejsza jest Wasza kobiecość, którą nic tak nie podkreśla, jak jednokolorowe, koronkowe sukienki, bluzki z dekoltem, halki, piękna bielizna (którą może być widać dosłownie troszkę!), pończochy, zakolanówki, swetry (rozpinane lub takie nadające się naciągnąć na ramię), męska, biała koszula. Jeśli macie problem z wyborem możecie podesłać mi przykładowe zestawy i zawsze Wam doradzę.

Koniecznie zabierzecie swoje ulubione szpilki. Nawet jak nie pokażemy ich na zdjęciach to mając je na stopach zmienia się cała Wasza sylwetka!

Oferta

PAKIET I - 400 zł (40 min)

- 6 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 6 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 2 stylizacji

 

PAKIET II - 500 zł (1,5 h)

-11 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 11 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 3 stylizacji

 

PAKIET III- 800zł (2 h)

-21 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 21 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 4 stylizacji

* stroje dostępne w studio w cenie pakietu

*makijaż na zamówienie, dodatkowa opłata u makijażystki

*możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 50 zł szt. (wydruk 15x23 oraz plik cyfrowy)

 Do każdej sesji istnieje możliwość wykupienia vouchera i podarowania go komuś bliskiemu w formie prezentu. Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Zapraszam do naszego studia,  które znajduje się  w Koninie, blisko lasu i zielonych plenerów, gdzie często wykonuję sesje. Jeśli spodobały się wam nasze zdjęcia, to zapraszamy do dalszego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych terminach na sesje w tym roku. Będzie mi niezwykle miło, jeśli będziecie mi mówić po imieniu – Ewelina.

Kontakt