Sesje rodzinne i dziecięce to głównie sesje w studio, jak i wyjścia w plener. Zaraz obok mojego studia jest malowniczy las oraz piękne polanki, na których można wyczarować cudowne rodzinne kadry.

Ubieramy się na luzie. Ubrania mają nie krępować ruchów i odzwierciedlać wasz charakter. Dla chłopców zawsze sprawdzają się ogrodniczki, spodenki na szelkach, nakrycia głowy typu kaszkieciki. Dziewczynki mogą z kolei zabrać kilka sukienek, do których chętnie dobiorę pasujące opaski czy wianki, które znajdziecie w mojej studyjnej garderobie.

Co do koloru ubrań, najlepiej wybierać te w stonowanych, pastelowych kolorach bez nadruków i rażących wzorów, bez postaci bajkowych, najlepiej gładkie, tak naprawdę im prostsze, tym lepsze.

Na sesję rodzinną zabieramy z domu przede wszystkim dobry humor. Przydadzą się przekąski dla dzieci oraz ukochane przytulanki.

W studio posiadam akcesoria i dodatki, z których można korzystać, typu małe łóżeczka, foteliki, dodatki do sesji urodzinowych, posiadam również kilka ubranek dla chłopców i dziewczynek, ale zawsze zachęcam do zabrania na sesję ciekawych dodatków z szafy maluszka.

 

Cennik dotyczy sesji w studio- stylizowanych sesji urodzinowych, z urodzinowymi dodatkami jak balony, napis ROK, urodzinowe girlandy i inne, jak i sesji plenerowych, typowo rodzinnych kadrów, gdzie na zdjęciu jest cała rodzina.

Oferta

PAKIET I - 450 zł (45 min)

- 6 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 6 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 2 stylizacji

 

PAKIET II - 550 zł (1 h)

-11 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 11 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 3 stylizacji

 

PAKIET III- 900zł (1,5 h)

- 21 obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej

- 21 tych samych wydruków w formacie 15x23 cm

- do 4 stylizacji

* stroje dostępne w studio w cenie pakietu

*makijaż na zamówienie, dodatkowa opłata u makijażystki

*możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 50 zł szt. (wydruk 15x23 oraz plik cyfrowy)

 Do każdej sesji istnieje możliwość wykupienia vouchera i podarowania go komuś bliskiemu w formie prezentu. Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Zapraszam do naszego studia,  które znajduje się  w Koninie, blisko lasu i zielonych plenerów, gdzie często wykonuję sesje. Jeśli spodobały się wam nasze zdjęcia, to zapraszamy do dalszego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych terminach na sesje w tym roku. Będzie mi niezwykle miło, jeśli będziecie mi mówić po imieniu – Ewelina.

Kontakt